Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Maciej |  2013-02-17
Mam problem z lisem. Bardzo często podchodzi pod zabudowania, ostatnio widziałem go osobiście pod samą chlewnią. Boje się że może być wściekły, dlatego nie boi się ludzi i tak blisko podchodzi. Czy są jakieś służby odpowiedziale za usuwanie ...

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

Ultradźwiękowy odstraszacz na dziki, kuny, lisy, sarny i jelenie

Informacje hodowlane

Ultradźwiękowy odstraszacz na dziki, kuny, lisy, sarny i jelenie

     Nie każdy ma możliwość zainstalowania pastucha eklektycznego na leśną zwierzynę, w celu zabezpieczenia swoich prywatnych terenów, jak pola uprawne, sady czy przydomowe tereny zielone. Ale pastucha elektrycznego, można zastąpić na przykład ultradźwiękowym odstraszaczem na dziki, kuny, lisy, sarny i jelenie. Ultradźwiękowy odstraszacz na zwierzynę leśną, jest bardzo skuteczną metodą na odstraszenie niechcianych osobników skradających się na nasze tereny. Ultradźwiękowy odstraszacz emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 22kHz, które są niesłyszalne dla ludzkiego ucha, a zarazem są bardzo nieznośne dla zwierzyny leśnej. Ultradźwiękowy odstraszacz na dziki i kuny jest bardzo przydatny w sytuacjach, gdy borykamy się z problemem ze szkodnikami nachodzącymi i niszczącymi nasze ogrody, sady czy pola uprawne.

Informacje hodowlane 

     Ultradźwiękowy odstraszacz na sarny i jelenie charakteryzuję się bardzo imponującym zasięgiem działania, który wynosi około 150 metrów przy tak zwanym montażu otwartym, kiedy to głośnik jest zamontowany na przykład do ściany i jest skierowany na ogród lub na pole uprawne. Jeśli mamy ochotę zwiększyć zasięg działania naszego odstraszacza należy umieścić głośnik w plastikowej tubie o długości około 30 cm, która musi być otwarta wyłącznie z jednej strony. Taki montaż ultradźwiękowyego odstraszacza na dziki, kuny, lisy, sarny i jelenie pozwala na skierowanie dźwięku w jednym kierunku, a co za tym idzie umożliwia zwiększenie zasięgu naszego urządzenia do imponującego wyniku 300 metrów.

     Do ultradźwiękowego odstraszacza na dziki, kuny, lisy, sarny i jelenie, można podłączyć głośnik wysokotonowy, ale do jego montażu wymagany jest przewód głośnikowy. Co ważne, ultradźwiękowy odstraszacz na dziki, kuny, lisy, sarny i jelenie należy chronić przed deszczem oraz wilgocią.


Komentarze (0)


Dodaj komentarz

Autor:
Temat:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 10 ->