Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Maciej |  2013-02-17
Mam problem z lisem. Bardzo często podchodzi pod zabudowania, ostatnio widziałem go osobiście pod samą chlewnią. Boje się że może być wściekły, dlatego nie boi się ludzi i tak blisko podchodzi. Czy są jakieś służby odpowiedziale za usuwanie ...

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

Witamy

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających stronę drapieżniki.pl.

Strona poświęcona jest przede wszystkim różnego rodzaju drapieżnikom występującym na obszarze Polski i Europy. Chcemy w jednym miejscu przedstawić bogactwo fauny przyrodniczej i bardzo dużą różnorodność ptaków i ssaków drapieżnych, które żyją w naszym najbliższym otoczeniu.

W oparciu o zgromadzoną wiedzę i zdobyte wiadomości od specjalistów i znawców drapieżników przedstawiamy szczegółowe informacje na temat występowania drapieżników, ich wyglądu, sposobu rozmarzania, cech szczególnych występujących u różnych ras oraz technik polowania i zdobywania pokarmu.

Baza zwierząt drapieżnych jest na bieżąco rozwijana i poszerzana o kolejne gatunki i rasy.
Zapraszamy wszystkich odwiedzających do aktywnego uczestnictwa w rozwoju portalu o drapieżnikach i dzielenia się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat różnych gatunków zwierząt drapieżnych.