Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

nevada  |  2015-11-19, 00:20:13
\"Uczciwy gospodarz\" powinien wiedzieć, że \"uczciwy lis\" ma prawo polować, bo taka jego natura i tylko dzięki polowaniu przeżyje... A \"uczciwy gospodarz\" powinien się wziąć za \"uczciwą pracę\" i tak zabezpieczyć \"ukochane\" kurki, żeby lis polował w lesie, a nie tam gdzie uczciwym lenistwem okazję suię stworzyło! Was skurczybyki zatruć i powystrzelać... Przez takich bezmózgowców, co zamiast zabezpieczyć hodowane zwierzęta wolą zatłuc, zabić dziś już wielu gatunków zwierząt nie ma na świecie... a te wasze dzieci, dla których te kurki chowacie żyć będą na pustyni - pojeby! Zatruj mięsko sukinsynu i porozkładaj i niech się twoje dziecko nim struje, żebyś wiedział co to znaczy popaprańcu... bo oprócz wielu lisów inne zwierzęta jeszcze potrujesz półgłowku... Tacy jak wy nie zasługują żeby żyć na tej pięknej Ziemi-Matce... bo własną Matkę-Karmicielkę ranicie, trujecie, ogałacacie i rujnujecie... Was k..wa powystrzelać to za mało, skórę drzeć pasami i solić...


Dodaj komentarz

Autor:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 16 ->