Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

mieszkańcy_szczurlandii  |  2020-06-05, 20:43:51
Dzień Dobry, miłego dnia....Chociaż mój nie był taki miły....Gdyż szłam dzisiaj wyrzucić śmieci....Robię to codziennie po kilka razy...Już od małego lubiłam wyrzucać śmieci....Zawsze kiedy rodzice prosili mnie, żebym wyrzuciła śmieci, to JA to robiłam....A mój brat nie.....Wtedy jeszcze nie miałam kontaktu ze szczurami....Ja byłam mała, a one teraz są duże....A więc szłam dzisiaj z tym workiem, w którym były śmieci...Były tam różne śmieci: - pudełko po mleku (bez zakrętki i laktozy) - rolka z papieru totaletowego - pudełko po twarogu - włosy niezidentyfikowanej osoby - ogryzek z gruszki - pestka brzoskwini - pinezka - trzy kartki częsciowo zapisanego papieru (nie pamiętam co w środku) Jak widzicie nic co mogłoby zainteresować szczury....A więc szłam dzisiaj z tym workiem, w którym wiecie już co było...I chciałam je wyrzucić do kosza...Podeszłam do drugiego kosza od prawej, bo bardzo go lubię (ma ładny kolor)......Kiedy otworzyłam wieko, mym oczom ukazały się inne śmieci....Położyłam worek na tych innych śmieciach i wtem usłyszałam piski......... Jak myślicie, moi drodzy....Co to mogło być?????????????? Pomóżcie...... Pozdrawiam


Dodaj komentarz

Autor:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 15 ->