Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

Małgorzata  |  2022-11-18, 01:43:31
Kilka lat temu, jesienią, spotkałam rosomaka nad rzeką Brok w okolicach Czyżewa na Podlasiu. Obserwuję dzikie zwierzęta od lat i z całą odpowiedzialnością twierdzę, że nie był to ani jenot, ani tym bardziej kuna leśna, ani nic innego, tylko rosomak. Duży, koloru ciemno-brunatno-czarnego z szarym, futro długie, trochę takie \"nieporządne\" grzbiet i ogon łukowaty, chód \"niedźwiedzi\", spokojny, dostojny. Niezwykły widok dużego, silnego zwierzęcia, które nie bało się mnie, przeszło obok w bliskiej odległości, a nawet zatrzymało na chwilę by mi się przyjrzeć(!) po czym ruszyło dalej oddalając się niespiesznie. Miałam naprawdę sporo czasu żeby mu się przyjrzeć, a wrażenie robił tak władcze i pewne siebie, że nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby się poruszyć. Stałam jak wryta.