Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Maciej |  2013-02-17
Mam problem z lisem. Bardzo często podchodzi pod zabudowania, ostatnio widziałem go osobiście pod samą chlewnią. Boje się że może być wściekły, dlatego nie boi się ludzi i tak blisko podchodzi. Czy są jakieś służby odpowiedziale za usuwanie ...

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

bebe  |  2017-06-03, 15:05:05
wszystkie te spostrzeżenia nie są warte \"funta kłaków\" liczyłem na podpowiedzi. Ale! skuteczne. To, że żywi się drobiem to wszem i wobec wiadome, że jest szkodnikiem, nie tylko \"selekcjonerem\" chorych zwierząt to także wiadomo. \"Pasjonaci\" takiej natury mogą sobie utrzymywać skurwiela w domu lub swym obejściu i rozkoszować się ps. pięknem \"smyka\" mogą nie tępić szkodnika li tylko w swej zagrodzie! Ale skoro by wyrządza krzywdę! i to dużą! Może by tak \"pasjonaci\" finansowali szkody lub wpłynęli na rządzących by tak zmienić prawo by nie dochodziło do rolniczych szkód. 2 sugestia. Może zwolennicy utrzymywania dużego pogłowia szkodników zajęliby się kontrolowaną hodowlą. Grodząc siedliska \"skurwieli\" dokarmiali by je na miejscu! Eliminując straty rolnicze!!!!!! Kiedyś tępiło się szkodnika wykonując czapki, kołnierze ale \"pasjonaci\"


Dodaj komentarz

Autor:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 1 ->