Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

JVS  |  2018-10-05, 23:25:43
WITAM! Jeżeli nie masz wiedzy na temat światła - nie wypowiadaj się o kotach.KOTY - w przeciwienstwie do rzeszy tego, co jest - są wyjątkowe i nie są tutaj (na tej planecie) przypadkowo. Ale...że malo wiesz tego, co ptrzeba, albo niemal NIC nie wiez.... to PRAWA \"ŻYCIA\" tak działają, że koty na ciebie \"załatwiają się\"..... Jak to czytasz- nie twóż złośliwej energii - zastanów się, zapytaj, jeśli nie wiesz, a potrzebne. Nie unoś się bez powodu, opanuj się, \"zatrzymaj\" i zastanów. Pozdrawiam! P.S. Jesteśmy ŚWIATŁEM - jego 7 kolorow tworzy biel. Na tej planecie - WSZYSCY jeseśmy jedynie GOŚCINNIE. I czy się to to komuś podoba, czy nie - to CYKL GWIAZDOWY się nietety ZAMYKA. A to przedstawia wlaśnie m. in. CZARNA KOTKA z rzycin piramid egipskich - a ta tak zwana piramida \"Cheposa\", czy dla nieco mądzrejszych - \"Chufu\" - to i tak blef - bo to Piramida Pani Światła - czyli Czarnej Kotki - co jest ewidentnie przedstawione - cóż dzierży w ręku oraz nad głową!!!! - Krotko - symbol Heka i Nechaha - czyli w wielki skrócie - nasze DNA.... jvs(at)wp.pl