Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

Gość  |  2017-08-13, 13:22:56
CO to w ogóle za pytanie, przecież nie wiemy skąd jesteś to po jaki kij mamy Ci mowic gdzie je mozesz spotkać, pozatym sama napisałaś że nie chciały być dotykane to po co miałabyś je dotykać, szopy w Polsce są rzadkością i nie bez powodu NIE SĄ zwierzętami domowymi, nie zostały sprowadzane z Ameryki do Nas i masowo rozmnażane, ponieważ ich plaga zawładnęła USA i jest niczym szczury u Nas. Są to zwierzęta naprawdę dzikie,nigdy się ich w 100% nie oswoi i zawsze będzie możliwość ugryzienia, i szop nie pachnie najlepiej, jak wiele zwierząt. Popatrzeć można wiadomo, ale nie bierzcie się za coś o czym nie macie pojęcia bo robicie sobie krzywdę ale jeszcze większą zwierzęciu. Pozdrawiam


Dodaj komentarz

Autor:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 5 ->