Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Maciej |  2013-02-17
Mam problem z lisem. Bardzo często podchodzi pod zabudowania, ostatnio widziałem go osobiście pod samą chlewnią. Boje się że może być wściekły, dlatego nie boi się ludzi i tak blisko podchodzi. Czy są jakieś służby odpowiedziale za usuwanie ...

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

do glupcow  |  2022-01-22, 18:55:43
bobr jest sprzymierzencem glupiego czlowieka, przeciwdzialajac wysuszaniu ziemi. Pola sa zmeliorowane i osuszane bo nikt nie potrafi uzywac melioracji w spsob wlasciwy - zamykac odplyw jak jest malo wody a otwierac jak jest jej nadmiar. Dodatkowo rzeki-kanaly odprowadzaja namiar wody blyskawicznie do morze - a ziema wysycha. Zima nie ma sniegu wiec wegetacja wiosenna - czytaj susza. dokucza glupiemu czlowiekowi. Jedyny powod to chciwosc czlowieka i zamiana rozlewisk i bagien na nowe tereny pid bufowe osiedli albo pod pastwiska?Bobr temu przeciwdziala i dlatego glupi czlowiek go zwalcza.I tak jak ziemia spustynniejej a rzeki wyscha wymrze i glupi czlowiek i bobr. Czy jest jakakowliek glupota jakiej glupi czlowiek by nie zrobil?!


Dodaj komentarz

Autor:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 12 ->