Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

Siatka autostradowa

Informacje hodowlane
Komentarze

Siatka autostradowa

      Siatka autostradowa jest podobna do siatki leśnej, lecz z technicznego punktu widzenia budowa siatki autostradowej jest inna niż siatki leśnej. Najważniejszym zastosowaniem siatki autostradowej jest zabezpieczenie autostrad oraz dróg szybkiego ruchu, przed pojawieniem się na nich dzikich zwierząt. Dzikie zwierzęta niczego nie świadome, poprzez swoje wtargnięcie na takie drogi mogą wyrządzić wielkie niebezpieczeństwo oraz zagrożenie życia, dla osób poruszających się samochodami po drogach szybkiego ruchu.

Informacje hodowlane 

      Na siatce autostradowej powłoka cynku jest większa, niż na siatkach leśnych, dzięki temu siatka autostradowa ma większą odporność na wystąpienie korozji, bez której może przetrwać nawet 30 lat. Wystąpienie korozji na siatce autostradowej, jest zależne od jej odległości od drogi, warunków pogodowych oraz od intensywności warunków zimowych.

      Drut z którego jest wykonywana siatka autostradowa, musi być bardzo wytrzymały oraz musi posiadać różne warianty regulowania odległości siatki (drut stalowy pokryty warstwą cynku), dzięki czemu może ona być wykorzystywana jako ogrodzenie różnych budynków, pastwisk, szkółek drzewek owocowych, sadów, lotnisk, wybiegów dla zwierząt gospodarczych, do zabezpieczania upraw rolniczych oraz autostrad i trakcji kolejowych.

      Siatka autostradowa może być stosowana wszędzie tam, gdzie jest potrzebne tanie i szybkie ogrodzenie, ale również ogrodzenie trwałe i wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne. Ogrodzenia te, są łatwe w montażu i umożliwiają szybkie i sprawne ogrodzenie terenu.


Komentarze (2)

siatka autostradowa | Michał  |  2015-06-20, 12:26:33
Dobrze że przy autostradach są i przy drogach szybkiego ruchu..

siatka autostradowa | Adam  |  2015-06-15, 20:15:40
wszędzie takie siatki powinny być nie tylko przy autostradach i drogach szybkiego ruchu.....są także inne miejsca i niebezpieczne drogi, gdzie takie siatki powinny zaleśc swoje zastosowanie...


Dodaj komentarz

Autor:
Temat:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 10 ->