Najciekawsze komentarze

Artykuł:
 |  2013-03-19
Kret to bardzo denerwujący szkodnik. Właściwie nie ma sposobów aby ochronić trawnik przed kretami. Zawsze znajdą sposób aby rozkopać ogródek.

Artykuł: Łasica
andrzej |  2013-02-26
Witam. Znacie może jakiś skuteczny sposób na pozbycie się łasicy z kurnika? Od pewnego czasu widzę ślady drapieżnika w kurniku i myślę, że to może być łasica.

Artykuł:
Kamil |  2013-02-04
Ładne zwierzątko ale w jedną noc potrafi wykończyć cały kurnik - niestety wiem to na własnej skórze

Artykuł:
lol |  2013-02-04
Kuna wyjadła mi ostatnio całą izolacjena poddaszu

Artykuł: Orlik krzykliwy
Kamil |  2013-02-04
Ostatnie orliki w Polsce występują juz tylko w Bieszczadach na terenie parku narodowego, szkoda to bardzo piękne ptaki

Artykuł:
Janek |  2013-01-24
Pozornie kuna wygląda bardzo ładnie. Taka sympatyczne niewinne zwierzątko. Ale mi narobiła takich strat w elewacji budynku, że szkoda gadać.

Napisz do nas

mail

Odstraszacz zapachowy na dziki i sarny

Informacje hodowlane

Odstraszacz zapachowy na dziki i sarny

     Jeśli nie mamy możliwości zastosowania odstraszaczy ultradźwiękowych bądź elektrycznych na dzikie zwierzęta, możemy posłużyć się odstarszaczem zapachowym. Na naszym rynku są dostępne dobre odstraszacze zapachowe na dziką zwierzynę, które za sprawą swoich właściwości zniechęcają dziki, lisy, kuny, jak również inną zwierzynę płową do zbliżania się na tereny chronione takie jak na przykład pola uprawne czy sady.

Informacje hodowlane 

     Zapachowy odtraszacz na dziką zwierzynę jest stworzony na bazie zapachu ludzkiego potu, co umożliwia bardzo skuteczne odstraszenie niechcianych osobników z naszych terytoriów. Taki odstraszacz na dziką zwierzynę znajduję się w małej szklanej buteleczce o pojemności około 30 ml. Wewnątrz butelki znajduje się wata nasączona preparatem odstraszającym. Buteleczkę tą można przeznaczyć do wielkokrotnego użytku, ponieważ może zostać ponownie napełniona preparatem odstraszającym.

     Zastosowanie odstraszacza zapachowego na dziką zwierzynę jest bardzo proste. Należy małą buteleczkę zawiesić na słupku na wysokości około 1 metra, na opasce w którą jest wyposażona butelka. Po zamocowaniu odstraszacza należy odkręcić korek znajdujący się na buteleczce, aby dana woń zaczęła unosić się w powietrzu. Można zakupić większą ilość danego specyfiku, przy posiadaniu większej ilości buteleczek, należy je umieszczać na słupkach w odległości co najmniej 15 metrów jedna od drugiej.

     Przy korzystaniu z odstraszacza zapachowego na dziki i sarny w butelce, należy zachować duża ostrożność przed ewentualnym wylaniem preparatu w niepożądanym miejscu, w szczególności należy uważać aby nie rozlać preparatu w pomieszczeniu. Odstraszacz zapachowy w butelce utrzymuje się bardzo długo, jego zapach jest bardzo trudny do usunięcia. Jedynym i rozsądnym sposobem na zlikwidowanie niepożądanego zapachu jest długotrwałe wietrzenie, jak również ozonowanie pomieszczenia w którym preparat został rozlany.


Komentarze (0)


Dodaj komentarz

Autor:
Temat:
Treść:
Zarejestruj się, jeśli chcesz być powiadamiany o odpowiedziach.
Zabespieczenie antyspamowe, przepisz liczbę: 11 ->